Digitální kresba a malba

Marian Hawke - Dragon Age 2 fanart

15. února 2015 v 23:46 | AriaEleanor
Moje pocta počítačové hře Dragon Age od Bioware, postava je Marian Hawke ze dvojky (ale Origins je lepší). Dokonce jsem překonala svou vrozenou stydlivost (přece jenom za monitorem je každý odvážnější) a poslala jsem obrázek Davidu Gaiderovi, který je zodpovědný za celý příběh Dragon Age. Odpověděl jednoduše "nice!" a já byla v sedmém nebi :D Co víc bych si mohla přát? :)

První fáze skic

22. ledna 2014 v 22:47 | AriaEleanor
Abch se tak náhodou v tom zkouškovém období moc nepřetrhla, svůj čas věnuju hraní Aura Kingdom a dneska vyjímečně po dlouhé době i sketchování. Nějak jsem se necítila na inkování nebo lineartování, jak chcete, a tak jsem se jen rozhodla, že vám ukážu jak začínám tvořit.

Abyste věděli, takhle vypadá většinou kostra budoucího obrázku....ale není to tak jednoduché...jen ta "kostra" zabere několik desítek mazání a začínání znovu a znovu, dokud se konečně postava nehýbe tak jak jste měli v úmyslu (nebo alespoň nevypadá tak blbě :D)

Druhý krok je vytahování přesnějších linií...v tomto případě ještě nedokončený krok. Podle potřeby se můžou dělat další vrstvy, s čímž u předešlé se sníží krytí a znovu se zpřesňuje..třeba 3x,4x.. :-)

Pokračování někdy příště :D Nemám tolik času ani elánu :-) Jinak první obrázek je inspirovaný jedním mým divným a nechutným snem :D Druhý obrázek je jakási fanartová pocta manze Kuro Bara Alice, kterou mám rozečtenou :-)

Itadakimasu~ zahlucuju sítě!

14. srpna 2013 v 11:52 | AriaEleanor
Už jsem se tu chlubila s tuší, že? :D No, jelikož jsem naznala, že jsem co se týče vybarvování v reálu srab (když to nejde gumovat :D), dala jsem tu práci a převedla celou věcičku do digitálu a vybarvila v počítači. No vidíte to. A krom toho, že otravuju vás na blogu, tak se tím chlubím všude možně i jinde..na tumblr, twitteru, dA :D Jo já vím, jsem hrozná...ještě kdyby se ta má akčnost promítla v pravidelné práci na blogu i v kreslení T-T

No, vrátím se k obrázku. Stačila jsem u toho víc propracovat vlasy, odmazat inkoustovou kaňku (i když tomu dodávala jistý šmrnc!), abych pak nakonec skončila ve slepé uličce kvůli barevnosti. No, dopadlo to, jak to dopadlo XD


A udělám vám radost, tentokrát jsem překonala sama sebe a nejspíš se překonal i můj počítačový dědula, když zvládl tvorbu dokonce i nahrát :-) Kvalita sice žádná závratná, ale což :D Ještě hledám software na ořez a zrychlení, nevěřím totiž, že by tu byl někdo, kdo by se na to vydržel dívat 5 hodin :D


Mno...dílo je tady (a udělala jsem si kvůli němu i vlastní podpisovou značku! *.*For Itire - Flowerlady

31. května 2013 v 21:00 | AriaEleanor
Pozdě, ale přece jsem dokončila obrázek, který věnuju své spolužačce, kamarádce a Rusalce Itire :) A se srdečným přáním všeho dobrého zveřejňuji hned v závěsu i tady :)

Jinak skvělé zprávy. Blog ještě nezapadl prachem a jelikož se můžu pochlubit úspěsným složením maturitní zkoušky, konečně nebudu mít výčitky, že píšu na blog zatímco bych se měla učit :D

Hned jak konečně došiju všechno co jsem si naplánovala a konečně dospím ten měsíční spánkový dluh, budu se zase věnovat tvorbě nějakých geniálních layoutů ^^-

A ten obrázek :-)
Software: Pain tool SAI
Time: asi 8 hodin, já fakt nevím...jelikož jsem se do toho učila k maturitě, vlastně jsem ho dělala týden :D

Soar high~

5. května 2013 v 20:31 | Aria Eldorant von Eibersfield
Nazdárek, já vím, že se neozývám, nicméně stále žiju a stále i kreslím :D Jen na ten zbytek jaksi není síla ani čas (dobře čas by byl ale znáte to XD) Soar high jsem dělala...*zamýšlí se* hodně dlouho :D Vždycky jsem od toho musela tak minimálně na hodinu utéct, abych to nezačala odflakovat (což by mě setsakramensky naštvalo :D)

Opět většina dělána v SAI...tentokráte s nekonečným přehazováním do Gimpu...rozostřování, zaostřování, otáčení, kredity....gah!

A když už tu tak plácám, je mi ctí vám oznámit, že milá zlatá Aria se konečně po letech odpírání a říkání si, že neeee~ nakonec přece jen odhodlala a už plnohodnotně funguje na deviantartu ^^- *ah so proud! :iconcutiesmileplz:
Můj profil najdete tady: http://ariaeleanor.deviantart.com/ a jakmile se dokopu k tomu si udělat ikonku, tak přibyde i sem ^///^ Ani nevíte jakou jsem měla radost :-) Je to neuvěřitelný, když něco zveřejníte, ještě vám ani nenačte hlavní stránka a on už se váš výtvor stihl někomu líbit :D Je to hrozně motivující :icongawwplz: (i když mě nehorázným způsobem rozčiluje vkládání emotíků...ale nevermind :D Zvyknout se dá na všechno XD)

Sooo then, ten slíbený :iconblush--plz:


Silver

27. dubna 2013 v 16:52 | Aria Eldorant von Eibersfield
Prozměnu jsem se pokoušela udělat obrázek i s pozadím, sami posuďte jak moc se mi ten záměr podařil :D Dostal jméno Silver, protože jsem od začátku věděla, že bude mít stříbrné vlasy :-)

Jsem na sebe hrdá :D Tohle je zatím můj nejkomplexnější digiart :-) Písmo není brush, to jsem sama stvořila :-) Brushe jsou tam 3: dva barevné fleky a text na tričku :-)


Akai Tsumi

14. dubna 2013 v 23:16 | Aria Eldorant von Eibersfield
Rudý hřích, první věc co mě napadla, když jsem přemýšlela o názvu :D Tak zveřejňuji a utíkám na kutě :-) Zítra k tomu ještě něco dopíšu..možná :D
A navíc mám pro vás dva screeny při práci, but...nejsou ještě ořezané, takže zítra edit. :-)
Jinak, opět spousta brushů, nějaké to čachrování s režimem a tadá! Tu je, chlapec :-) No původně...tam toho nemělo být vůbec tolik...když já se neumím krotit T.T Ale tak, snad se líbí :D
Edit.:

Abel Nightroad - FanArt

1. dubna 2013 v 20:53 | Aria Eldorant von Eibersfield
Simply love this guy ^^- Wanna hug him and tell him, that world ain't that bad ^^- That's 'cause, ofc, he was drawn :P


Abel je hlavní charakter Trinity Blood, což byla původní tzv. light novel (japonská novela, která má do 50 tis. slov ;)), bylo podle ní natočeno anime o 24 episodách a právě teď se vydává manga. Nějakou dobu to vypadalo s TB bleději než její upíři. Roku 2004 totiž zemřel její autor Sunao Yoshida. Naštěstí se pokračování ujal jeho rodinný přítel Kentaro Yasui.

FanArt vznikl inspirací pózy z anime a pózy z mangy společně s hodně notnou dávkou improvizace a zmutování hávu a košile v jedno :D

Tak...a mě nezbývá, než čekat na další acty mangy, abych věděla co se stane dál. Všechny tři verze mají totiž své různorodosti. Největším rozdílem je asi pojetí Dietricha - prvního antagonisty, se kterým se setkáme :-)

Chibimoni

1. dubna 2013 v 12:11 | Aria Eldorant von Eibersfield
Mým milovaným Rusalkám jsem slíbila, že nám všem udělám chibíky :-) Původní článek najdete zde. Strávila jsem nad tím neděli a nakonec jsem je, po mnoha strastech a zkoušeních různých metod, dokončila :-) Říkala jsem si, že díla ukážu i vám ^^ Můžete hádat, která jsem já...ale s tím nebude problém XD

Pozdrav z nouze

29. března 2013 v 11:47 | Aria Eldorant von Eibersfield
Říkala jsem si jak je smutné, že můj milovaný blog tak nešťastně opuštěně stojí a tak jsem se rozhodla napsat takový pozdravný článek. Doufám, že si žijete dobře, v pohodě a klidu, že si všímáte krás světa okolo nás a že máte v poslední době motivaci a nápady psát na blogy :)

Zase se mi opět vrátil ten pocit svírající hrudi, kdykoliv uvidím něco umělecky dokonalého. Prostě chci tvořit. Co je horší, vidiny toho, co bych tvořit chtěla jsou poněkud nejasné a tak nakonec většinou skončím u povrchních témat...což nebyl můj původní záměr a proto se s výsledky nechlubím :D

Tímhle článkem jsem chtěla prostě říct, že žiju, jsem v pořádku a myslím na vás. Nemám tolik času, kolik bych si přála mít, abych přečetla všechny vaše úžasné články, protože mě upřímně zajímají. A i když si vždycky najdu čas zaskočit na blogovou návštěvu, mám se čtením vážné resty :-) Ale však já to doženu ;)

Vážně jsem přemýšlela, do jaké rubriky článek našroubovat, ale jelikož mým původním motivem (protentokráte se ho hodlám držet) bylo zveřejnit jednu mou digikresbu, pak je zařazení jasné :)


Čekala jsem na příhodný okamžik, kdy ho zveřejnit. A naznala jsem, že přišel právě dnes :-) Možná je to tím, že ačkoliv jsem v plném maturitním stresu, květinový pozdrav z Japonska od Petra Vápeníka mě dnes probudil do tak krásného dne, že se až sama divím :-)

DigiArt vznikl pro moji milovanou bandu Rusalek, jako stavební kámen našeho nového designu. Avšak doufám, že přinese radost i vám ostatním :-)
 
 

Reklama