Červen 2017

Problém se spamem

8. června 2017 v 2:45 | AriaEleanor |  Co chci říct
Tento blog, jelikož už je aktivní/neaktivní od roku 2008 nasbíhal už tolik spambotů, až to není hezké. Byla jsem nucena zapnout komentáře ke schválení a pravděpodobně budu postupně uzavírat komentáře u starších článků. Věřím, že se to vás nijak moc nedotkne. Tento blog není z těch populárnějších. Navíc přispívám jen když mám vnitřní pocit, že bych přispět chtěla. Stěhovat se nechci. Nebo chci, ale jsem tu zvyklá. Takže možná ode mě ještě čas od času uslyšíte.

Btw layouty už nedělám, recenze na anime nepíše, těch je všude spousty. Momentálně nšiju ani nekreslím, mám depresi. Jsem po škole. Pracující. Mám jiné starosti. Vážně. Nečtěte to, je to depresivní. Jestli tady z toho udělám osobní žurnál, to netuším. Možná tu budu jen zálohovat.

Loučit se nebudu. Stejně tu jsou jen boti :)

WIll I journal...

8. června 2017 v 2:20 | AriaEleanor |  Co chci říct
Someone once told me...or have I read it somewhere? That writing a journal can have a therapeutic effects. what do you know. It might be true.

It's 8.6.2017 1:48
I am awake. I was with Mickey to the vet today. I think I am more stressed than she, but on the other hand...I might not. She's got more pills than I've ever seen. at least that thing on her lid is gone. I have to feed her antibiotics. It will be hard. But she's behaving extremely well. She might not have long to live tho... It was expensive, but definitely worth it. I hope she'll pull through. I have to go with her again on Monday. Will have to take a day off work. Again. Still worth it.