šamani se šamaní

16. února 2015 v 0:04 | AriaEleanor |  Kresba a malba
Přemýšlím nad tím, kam a zda-li vůbec chci, aby se můj blog odebíral. Mockrát jsem se prostě zkoušela přestěhovat na jinou doménu, ale tady jsem se jaksi zabydlela. I když sem nepřispívám tak jako kdysi (když vůbec), není to tak, že bych na blog úplně zapomněla. Jen s tímhle úpadkem popularity a masovému přesunu na facebook, přestal být jak pro mně, tak i pro spoustu dalších tak důležitý.

Navíc s mám střídáním komunikativního období a období naprosté sociální neschopnosti se není čemu co divit, že se mi nechce psát sáhodlouhé texty. Tohle každopádně nikdy nebyl blog o mých hlubokých psychologických rozpoloženích ala "co jsem měla dnes k obědu". Přidávám, když co přidávat mám.

Přestala jsem psát chvíli po nástupu na VOŠku, kde mimochodem stále straším, a byla jsem víceméně zaneprázdněná. Od té doby nebylo moc tvořivé období. Jediná kreativní práce byla věnována škole a zbytek neexistujícího volného času jsem dala hraní počítačových her, abych se alespoň nějak odreagovala - Dragon Age, The Witcher, Tera online, Devil May Cry 4 a DMC To je asi moje herní suma sumarum. Další čas mi ubyl věnováním se soukromému životu, který nebyl veselý, ale ani nikterak nešťastný. Nic není ideální a nikdy nic neklapne, radši nic neplánovat... But I guess I am happy atm a to se počítá.

Měla bych na kutě, zítra vstávám, jak jinak. Přidávám šamana, moji školní práci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuna Yuna | Web | 20. února 2015 v 11:43 | Reagovat

na facebooku funguješ víc než dost nooo :D
nyaaa hraješ Teru? awww... taky bych ráda, kdybych neměla tak strašně stařičký notebook s naprosto neschopnou grafikou a vlastně... vším, co je potřeba, aby fungovalo dobře, když chce člověk rozjet tak graficky náročnou hru jako je Tera :D
jinak se, jak by se dalo očekávat, stále lepšíš v kreslení, líbí se mi to ;w;

2 Choi Mari Choi Mari | Web | 12. dubna 2015 v 18:55 | Reagovat

Moc pěkná kresba. Já chci jít na VŠ a asi to pak taky nebudu mít s časem úplně jednoduché.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama