Únor 2015

šamani se šamaní

16. února 2015 v 0:04 | AriaEleanor |  Kresba a malba
Přemýšlím nad tím, kam a zda-li vůbec chci, aby se můj blog odebíral. Mockrát jsem se prostě zkoušela přestěhovat na jinou doménu, ale tady jsem se jaksi zabydlela. I když sem nepřispívám tak jako kdysi (když vůbec), není to tak, že bych na blog úplně zapomněla. Jen s tímhle úpadkem popularity a masovému přesunu na facebook, přestal být jak pro mně, tak i pro spoustu dalších tak důležitý.

Navíc s mám střídáním komunikativního období a období naprosté sociální neschopnosti se není čemu co divit, že se mi nechce psát sáhodlouhé texty. Tohle každopádně nikdy nebyl blog o mých hlubokých psychologických rozpoloženích ala "co jsem měla dnes k obědu". Přidávám, když co přidávat mám.

Přestala jsem psát chvíli po nástupu na VOŠku, kde mimochodem stále straším, a byla jsem víceméně zaneprázdněná. Od té doby nebylo moc tvořivé období. Jediná kreativní práce byla věnována škole a zbytek neexistujícího volného času jsem dala hraní počítačových her, abych se alespoň nějak odreagovala - Dragon Age, The Witcher, Tera online, Devil May Cry 4 a DMC To je asi moje herní suma sumarum. Další čas mi ubyl věnováním se soukromému životu, který nebyl veselý, ale ani nikterak nešťastný. Nic není ideální a nikdy nic neklapne, radši nic neplánovat... But I guess I am happy atm a to se počítá.

Měla bych na kutě, zítra vstávám, jak jinak. Přidávám šamana, moji školní práci.


Marian Hawke - Dragon Age 2 fanart

15. února 2015 v 23:46 | AriaEleanor |  Digitální kresba a malba
Moje pocta počítačové hře Dragon Age od Bioware, postava je Marian Hawke ze dvojky (ale Origins je lepší). Dokonce jsem překonala svou vrozenou stydlivost (přece jenom za monitorem je každý odvážnější) a poslala jsem obrázek Davidu Gaiderovi, který je zodpovědný za celý příběh Dragon Age. Odpověděl jednoduše "nice!" a já byla v sedmém nebi :D Co víc bych si mohla přát? :)