Leden 2014

Návrhy

23. ledna 2014 v 18:51 | AriaEleanor |  Počítačová grafika
Jelikož se s tím nechci chlubit v mých obvyklých kresbách, šoupám to do šuplíku s grafikou...v počítači to upravené je, takže co... :D Komunikativní období se ke mě stále nevrátilo. Jo a říkala jsem, mám zkouškové období, a jako chytrá děva jsem si všechny zkoušky nacpala do minulého týdne a teď se válím doma. Teda až na pár hodin, kdy si občas zajdu na konzultaci ohledně mého portfolia...pro ty, co to slovo slyší poprvé v životě, je to prostě takový prezentační sešit, graficky zpracovaný :D

Nicméně, mé možnosti jsou omezené..ani ne tak počítačovou neznalostí, spíš naopak, jakožto naprostou neschopností se domluvit s kantorkou.. :D Takže...sice to nejsou moje nejlepší práce (2 různá portfolia), ale rozhodla jsem se, že zveřejním pár těch ještě nevytištěných kreseb :-)

Což mi vlastně připomíná, že žádné návrhy vlastně ani nezveřejňuju...někde se stala chyba :D


První fáze skic

22. ledna 2014 v 22:47 | AriaEleanor |  Digitální kresba a malba
Abch se tak náhodou v tom zkouškovém období moc nepřetrhla, svůj čas věnuju hraní Aura Kingdom a dneska vyjímečně po dlouhé době i sketchování. Nějak jsem se necítila na inkování nebo lineartování, jak chcete, a tak jsem se jen rozhodla, že vám ukážu jak začínám tvořit.

Abyste věděli, takhle vypadá většinou kostra budoucího obrázku....ale není to tak jednoduché...jen ta "kostra" zabere několik desítek mazání a začínání znovu a znovu, dokud se konečně postava nehýbe tak jak jste měli v úmyslu (nebo alespoň nevypadá tak blbě :D)

Druhý krok je vytahování přesnějších linií...v tomto případě ještě nedokončený krok. Podle potřeby se můžou dělat další vrstvy, s čímž u předešlé se sníží krytí a znovu se zpřesňuje..třeba 3x,4x.. :-)

Pokračování někdy příště :D Nemám tolik času ani elánu :-) Jinak první obrázek je inspirovaný jedním mým divným a nechutným snem :D Druhý obrázek je jakási fanartová pocta manze Kuro Bara Alice, kterou mám rozečtenou :-)