Říjen 2013

Piš-co-tě-napadne

6. října 2013 v 9:46 | AriaEleanor |  Co chci říct
Čauky,

po dlouhé době jsem se rozhodla psát článek ala - piš-co-tě-napadne - je to asi tím, že jsem zjistila, že ne všechny blogy v mém okolí prožívají stávku začátku šk. roku (i když jich je stále dost). Je to škoda, místo sdílení myšlenek na blogu se raději sedí na xichtknize. No, nebudu si hrát na svatou, taky vlastním účet. Nicméně spíše pro komunikační účely.

Co jiného u mě? Ta jako vždycky. Na studentku vedu nějak příliš nudný život. Takže se vlastně děje pořád něco a přitom vlastně vůbec nic. Po deseti letech bydlení v paneláku konečně zařizujeme byt. Ne, že by se o to nějak zasloužilo mužské pokolení naší rodiny.... Na čež jsem nadávala celý včerejší den, když jsem se domů vláčela tramvají se sušákem na prádlo v podpaží.

Koupila jsem si nechutně drahé vodovky, které leží ve skříňce jako můj největší poklad. A když už jsem za ně dala tolik peněz, to bych nebyla já, kdybych si k nim nekoupila i kvalitní štětce. Jo a když už jsem tak byla v tom papírnictví, proč si nekoupit ještě dokladovku, dvě propisky a řezák, že? A to jsem ještě zjistila, že složka s přihrádkami, kterou sháním, abych nemusela nosit s sebou sešity, stojí 300 :D Hezké, že? -.- Tady to vidíte, já prostě do papírnictví chodit nemůžu :D