Květen 2013

For Itire - Flowerlady

31. května 2013 v 21:00 | AriaEleanor |  Digitální kresba a malba
Pozdě, ale přece jsem dokončila obrázek, který věnuju své spolužačce, kamarádce a Rusalce Itire :) A se srdečným přáním všeho dobrého zveřejňuji hned v závěsu i tady :)

Jinak skvělé zprávy. Blog ještě nezapadl prachem a jelikož se můžu pochlubit úspěsným složením maturitní zkoušky, konečně nebudu mít výčitky, že píšu na blog zatímco bych se měla učit :D

Hned jak konečně došiju všechno co jsem si naplánovala a konečně dospím ten měsíční spánkový dluh, budu se zase věnovat tvorbě nějakých geniálních layoutů ^^-

A ten obrázek :-)
Software: Pain tool SAI
Time: asi 8 hodin, já fakt nevím...jelikož jsem se do toho učila k maturitě, vlastně jsem ho dělala týden :D


Layout 007 - May I

24. května 2013 v 18:34 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Počítačová grafika
Hi everyone~

Dlouho jsem se neozvala a asi to i nadále slavné nebude :D Ale, světlá chvilka nastane po čtvrtku, kdy budu mít konečně odmaturováno :-)

V pondělí mě čeká Obhajoba mého maturitního modelu, který už koluje po xichtknize, ale v případě, že jste ho ještě neviděli... Můžete se kouknout >>>>>tady<<<< Jsem jen ráda, že jsem ho stihla dokončit :D Pfuj a pfuj :D Velké díky modelce Terce :D

A teď zpátky k původnímu článku, dnes ráno (protože jsem ignorant a nesleduju zprávy :D) jsem se dozvěděla, že Vampire Knight manga skončila O.o Byl to šok...nějak jsem byla smířená s tím, že tahle manga je nekonečná a že každou novou kapitolu budu nedočkavě vyhlížet ještě ve 30 letech...

Nicméně...je konec...oh to je tak...depresivní... Jen jsem chtěla říct...Děkuji Vám Matsuri Hino-sensei. Vampire Knight mi dalo tolik krásného do života bude navždycky ukotveno v mém srdci jako jedna z vzácných vzpomínek na mé dětství. Provázelo mě a vlastně nás všechny dlouhých devět let. Je to vůbec možné?

Thank you very much for all your hard work, Vampire Knight holds an irreplaceable possition in my heart and it will always be one of my dearest manga ever :-)

A jako memento jsem vytvořila layout :) Je to takové mé osobní rozloučení s VK (i když na něj nikdy nezapomenu :)) Balíček ke stažení najdete na >>>ULOZ.TO<<

Přidávám náhled

Je takový prostější než moje předešlé layouty, ale chtěla jsem vyjádřit tu čistou, vřelou, stále si odříkající ale upřímnou lásku Yuuki a Zera (yep, Zeki fan), vyjímečně je Menu v místě, kde obyčejně bývá :D Rozhodla jsem se, že na layout přidám citát z VK, myslím, že krásně vyjadřuje to, co jsem tímhle vším chtěla říct... :)

Oh and...Dva avatary jako bonus :-) Je z toho všeho smutno, ale...ten nádherný pocit přetrvává :'-)

Edit.: Odkaz na fotku modelu by už konečně měl fungovat :D

Soar high~

5. května 2013 v 20:31 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Digitální kresba a malba
Nazdárek, já vím, že se neozývám, nicméně stále žiju a stále i kreslím :D Jen na ten zbytek jaksi není síla ani čas (dobře čas by byl ale znáte to XD) Soar high jsem dělala...*zamýšlí se* hodně dlouho :D Vždycky jsem od toho musela tak minimálně na hodinu utéct, abych to nezačala odflakovat (což by mě setsakramensky naštvalo :D)

Opět většina dělána v SAI...tentokráte s nekonečným přehazováním do Gimpu...rozostřování, zaostřování, otáčení, kredity....gah!

A když už tu tak plácám, je mi ctí vám oznámit, že milá zlatá Aria se konečně po letech odpírání a říkání si, že neeee~ nakonec přece jen odhodlala a už plnohodnotně funguje na deviantartu ^^- *ah so proud! :iconcutiesmileplz:
Můj profil najdete tady: http://ariaeleanor.deviantart.com/ a jakmile se dokopu k tomu si udělat ikonku, tak přibyde i sem ^///^ Ani nevíte jakou jsem měla radost :-) Je to neuvěřitelný, když něco zveřejníte, ještě vám ani nenačte hlavní stránka a on už se váš výtvor stihl někomu líbit :D Je to hrozně motivující :icongawwplz: (i když mě nehorázným způsobem rozčiluje vkládání emotíků...ale nevermind :D Zvyknout se dá na všechno XD)

Sooo then, ten slíbený :iconblush--plz: