Březen 2013

Pozdrav z nouze

29. března 2013 v 11:47 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Digitální kresba a malba
Říkala jsem si jak je smutné, že můj milovaný blog tak nešťastně opuštěně stojí a tak jsem se rozhodla napsat takový pozdravný článek. Doufám, že si žijete dobře, v pohodě a klidu, že si všímáte krás světa okolo nás a že máte v poslední době motivaci a nápady psát na blogy :)

Zase se mi opět vrátil ten pocit svírající hrudi, kdykoliv uvidím něco umělecky dokonalého. Prostě chci tvořit. Co je horší, vidiny toho, co bych tvořit chtěla jsou poněkud nejasné a tak nakonec většinou skončím u povrchních témat...což nebyl můj původní záměr a proto se s výsledky nechlubím :D

Tímhle článkem jsem chtěla prostě říct, že žiju, jsem v pořádku a myslím na vás. Nemám tolik času, kolik bych si přála mít, abych přečetla všechny vaše úžasné články, protože mě upřímně zajímají. A i když si vždycky najdu čas zaskočit na blogovou návštěvu, mám se čtením vážné resty :-) Ale však já to doženu ;)

Vážně jsem přemýšlela, do jaké rubriky článek našroubovat, ale jelikož mým původním motivem (protentokráte se ho hodlám držet) bylo zveřejnit jednu mou digikresbu, pak je zařazení jasné :)


Čekala jsem na příhodný okamžik, kdy ho zveřejnit. A naznala jsem, že přišel právě dnes :-) Možná je to tím, že ačkoliv jsem v plném maturitním stresu, květinový pozdrav z Japonska od Petra Vápeníka mě dnes probudil do tak krásného dne, že se až sama divím :-)

DigiArt vznikl pro moji milovanou bandu Rusalek, jako stavební kámen našeho nového designu. Avšak doufám, že přinese radost i vám ostatním :-)

Compilation layout

16. března 2013 v 12:34 | Aria Eldorant von Eibersfield | 
Blog dostal nový kabátek a musím říct, že nic šílenějšího jsem snad nikdy nedělala :D Ale byla to zábava :-) Na layi totiž tentokrát není kromě fontu absolutně nic neautorského :-) Sugoi, nee? nee? ^^

Jen tak pro info, stvořit takovýto design při plném školním zatížení trvá tři dny a dlouhé ponocování :-) Jinak...zase vám udělám radost...došlo k přeorganizování rubrik. Plně jsem využila funkci rozcestníků...což ovšem velmi dobře vidíte v předešlých článcích :D Nicméně, došlo ke zjednodušení zařazování :-) Také se nově nacházejí v horním boxu a ne jak jste byli zvyklí ve volitelném menu. Strávila jsem ale notnou míru času tím, abych zkontrolovala jestli jsou odkazy funkční. Pokud by ale byl s něčím problém, budu ráda, když píchnete připomínky do komentářů.

Přidávám náhled (pro příští generace :D), pro zvětšení klikněte na obrázek:

Píšu - rozcestník

16. března 2013 v 11:45 | Aria Eldorant von Eibersfield

Co chci říct

Moje žblepty, kecy a myšlenky.

Povídky a knižní pokusy

Pár pokusů o to, psát...

Recenzuji - rozcestník

16. března 2013 v 11:42 | Aria Eldorant von Eibersfield

Anime

Mnou rozpitvané anime...všechny z nich jsem viděla a každé jsem pěkně proprala :)

Knihy

Pár knih, u kterých se mi zrovna chtělo napsat recenzi.

Manga

Rubrika spíš anotační.

Tvořím - rozcestník

16. března 2013 v 11:34 | Aria Eldorant von Eibersfield

Kresba a malba

Moje kresby a kresbičky a malby a malbičky z bločků i větších papírů...za posledních...spoustu let :D

Digitální kresba a malba

Kresby a malby tvořené pomocí grafických programů - převážně pracuji v GIMPu a Paint tool SAI

Počítačová grafika

Převážně layouty a pak nějaké ty blbinky

Šité/plené/drhnuté/lepené/aranžované věci

Kategorie bez kategorizování...nějaké mé další výtvory stořené bez použití tužky či tabletu

Zeki FanArt

10. března 2013 v 23:53 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Digitální kresba a malba
Dlouho jsem se neozvala a lepší to ani nebude...matura šlape na paty a možná by se spíš dalo říct, že na vaz :D Ale aspoň jsem si našla chvíli času na to se odreagovat. Pouštěla jsem stále dokola písničku Safe and sound od Taylor Swift, kdo by nepoznal...soundtrack k Hunger games...kteréž to, narozdíl od zbytku populace, mě spíše nenadchly. Ale písnička je kouzelná, takže proč nepolahodit uchu, že?

Jo, vzniklo Zeki...takový příjemný fanart :) Snad se líbí a já se už moc rozepisovat nebudu, jelikož je za 8 minut zítra :D


Jo no...radši nekomentovat to, že podoba utekla trochu...někam do zahraničí :D A taky to, že jsem oba vrátila do dětských let....taky mi odpusťte, že se mi nechtěly zkoumat detaily uniforem :D Ale jinak pěkné pokoukání XD A hodně elánu do života.

Aria ^.^-