Leden 2013

Dělat titulky je umění

14. ledna 2013 v 22:44 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Co chci říct
Není to tak dávno, co jsem někde na internetu narazila na obrázek, ve kterém byl screen obrazovky z nějakého anime. Občas zůstává rozum stát co všechno jsou lidi schopní přeložit :D Ne, že bych bych uměla japonsky, ale právě proto taky nic nepřekládám, než by to dopadlo takhle :D I když no...

Každopádně řechtala jsem se tomu dlouho..a směju se ještě teď, když ty obrázky vkládám :D Mám jich teda víc, ale tyhle jsou best XD

Hej, jsem tady dole. (:D)

Sváteční temno

7. ledna 2013 v 12:42 | Aria Eldorant von Eibersfield | 
Zjistila jsem, že psát depresivní články k ničemu nevede, takže se stále dokola přesvědčuji, že maturita má i světlé stránky, jen jsem je zatím nestihla objevit.
Upřímně provinile přiznávám, že píšu jen proto, že je mi je blbé nechat můj milovaný bloček stát. Původně jsem sice přestala s přidáváním příspěvků, protože bylo všude hallelujah s tím koncem světa a tak jsem si říkala, že by mi těch článků bylo líto a byla by to zbytečná práce :D Konec světa se nekonal a tak musím chtě nechtě pokračovat v přispívání. Ne že by bylo extra čím.
Nic moc jsem nenakreslila ani tužkou ani tabletem a tak obrázky jaksi nejsou. Co pro vás ale můžu udělat je podívat se do galerie a vyhrabat jeden z těch obrázků, které jsem si nechala v záloze až bude nejhůř :)
Takové skicy ze šuplíku :) Inspirováno Krabičkou, kterou upřímně obdivuji a tajně doufám, že se taky jednou dopracuji k takové volnosti tvorby jakou má ona. Bohužel nápady na kresby nemají zrovna ve zvyku mě přepadávat. Jaká škoda :)
Možná by vás zajímal nějaký souhrn? Vánoční svátky jsem strávila pěkně doma a poprvé za celé ty roky jsem se aktivně účastnila pečení cukroví (tak mě napadá, mohla jsem vám aspoň vyfotit ty rohlíčky), i když teda hned v zápětí zmizelo. Dárky jsem kupovala opravdu za minutu dvanáct, jak se tak říká. A možná spíš i minutu po dvanácté :D Před svátky na mě totiž vlezl nějaký bacil a tak jsem místo pobíhání po městě hajala v posteli s kašlem a rýmou. Musela jsem se z toho ale rychle dostat, protože jsem nemohla přijít o čtvrteční dílny, trochu totiž nestíhám s pololetním modelem. Nu, tak jsem došla. V pátek jsme si udělali takovou besídku, spíš teda udělaly, poněvadž to byl samý babinec, včetně ročního bejbátka Justýnky :) Sestřičky mé spolužačky.

Vánoce jsem, kromě pečení cukroví, proválela před televizí u pohádek. Dva dny jsem strávila šitím sukně, která nějak tak vyšla, ačkoliv je kolová, i když původně být neměla :D
V sobotu jsem jela slavit Silvestra za mou drahou polovičkou, jak se totiž říká: "Jak na Nový rok, tak po celý rok.". Zůstala jsem tam skoro celý týden. Zhlédla spoustu filmů, které bych si jinak sama asi nepustila, viděla pár dílů Andromedy a zvládla zapít sekt slivovicí a pivem :D A ano, stále jsem naživu :)
Když jsem se vrátila domů, zbyly mi ještě nějaké dny volna. Bůh žehnej ředitelově prozřetelnosti. Ty jsem strávila expením postavy v RPGčku. Docela dobře to odreagovává. Občas jsem od toho odbíhala na návštěvy, hrát si s rotvajlerem (nemá šajna jak se to píše), vařila oběd, večeři, dívala se na televizi, četla Gaimanovy povídky Kouř a Zrcadla, které dostala k Vánocům, a tak podobně.

A najednou je pondělí a mě připadá jako, že jsem v jiném vesmíru. Být ve škole po tak dlouhé době (přišlo mi to jako sto let), je opravdu děsné. Zrovna píšu ze semináře a ač je mi líto profesora, kterého poslouchám tak na půl ucha, tohle je asi jediný čas, kdy jsem schopná něco kloudného vyplodit na blog :D A tak z doménového světa odplouvám do blogového světa a naznávám, že je to mnohem lepší. To, že mě následně čekají dvě hodiny práva, o tom se raději moc zmiňovat nebudu XP

Doufám, že jste strávili svátky aspoň tak dobře jako já a že nový rok bude aspoň tak úspěšný jako ten loňský :)