Červenec 2012

Anime boys sketch

7. července 2012 v 18:26 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Kresba a malba
Je to takové podivné, ani vlastně nevím proč jsem scanovala i tyhle skicy..XD Heh ale aspoň vidíte jak tvořím :-D No ale co mě zaujalo..erm.. Postupem času (a postav), se mi z toho stalo něco podobného Zerovi z Vampire Knight a když už o chvíli později vznikl Sesshoumaru, zavřela jsem deník a odešla :-D Vážně, kam zmizela originalita? :-D

Elador - ke vzpomínkám klíč

6. července 2012 v 13:55 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Kresba a malba
Zase nějakáta kresba z mého šuplíku. Dala jsem mu jméno Elador.

Jelikož jsem osoba okultně smýšlející a věřící spoustě nadpřirozeným věcem a zároveň nenapravitelný realista (ano, v mé nenápadné osobě se snoubí mimořádné kvantum protikladů), nějak si celou dobu promítám v mysli jakousi vzpomínku zasunutou hluboko v mé mysli. Věřím na minulé životy (smějte se, odsuzujte mě, jak je libo, mě je to stejně fuk) a veřím na ně protože mi občas před očima vyskočí bez mého přičinění jakýsi obraz, který se odvíjí bez ohledu na mě. Většinou mi dojde, že jsem něco viděla, až když to skončí a já se proberu z tranzu.

Eladora půlelfa a vyhnance jsem prostě musela někdy potkat. Tak dlouho mi obraz těch zavřených dřevěných dveří, ukrytých hluboko v opuštěném lese zůstával před očima až jsem ho nakreslila. Brána ke vzpomínkám se sice neotevírá jen tak, ale já mám přesto pocit, jako bych onomu neznámému vděčila za záchranu jednoho z mých mnoha životů.

Je to vtipné že? Takhle se tu rozohňuji a v hloubi srdce tomu chci věřit a věřím. Má druhá polovina mi ale říká, ať tohle absolutně nikdy nezveřejňuji, že je to ztráta času a stejně naprosto psychadelické, vhodné na léčení a že mám nejspíš nějaké samovolné vidiny a příliš bujnou fantazii ^^

Není jednoduché žít sama se sebou :3


Anime Lovers - kreslím si a plácám nesmysly

5. července 2012 v 12:00 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Kresba a malba
Tak tohle je má pýcha (bzzz..neumím kreslit kluky, tohle je malý zázrak :-D) Kreslila jsem ho už je to trošku dýl..asi tak dva měsíce... Nj, já scanuju hromadně a pak zavaluju blog hromadou kresbiček XD Btw...aspoň mi to zvedne průměrný měsíční počet článků :-D Ono se to po mém náletu scvrklo tak na pět článků za měsíc, lol XD No co, aspoň ubylo nesmyslů :-*

Jinak...ach... *slintá* Sama nemůžu uvěřit, že se takhle rozplývám nad vlastním výtvorem. Neee! Zase tak často se to nestává XDD Jo a btw jestli máte dojem, že píšu kraviny, tak...nevím, jsem upracovaná...přetažená...a hrabe mi :-D (A jde to vidět i na formátování textu XD)

A abych vám udělala radost, tak tenhle článek, který píšu uvidíte vy až zítra :P Díky ti Blog.cz za "Určit datum vydání"! Poněvadž co? Jedu k babu, tam to přetrpím a s trochou štěstí budu večír doma.

TAKŽE mě pěkně čekejte a chystejte...třeba ten meloun ^^

Dewa mata~

Aria :3


Můj Tarot magického Měsíce

5. července 2012 v 7:12 | Aria Eldorant von Eibersfield | 
Mnoho měsíců jsem odolávala. Mnoho času jsem se vyhýbala jak Domu pánů z Lipé, tak Rituálu na Vachové...leč marně... S hrdostí mně vlastní vám musím oznámit, že jsem majitelkou druhé sady Tarotových karet *slintá*, kterou jsem si prostě MUSELA koupit!

Ony na mě volaly: "Kup si mě! Kup si mě!" a žel...má peněženka je zase o něco lehčí -.- Chjo :-D Celá já. No ale řekněte, nejsou nádherný? *.*

Váže se k nim taková pěkná historka. Když už jsem se konečně rozhoupala k tomu, že si je koupím, říkala jsem si, že už je třeba nebudou mít. Přece jen jsem je měla vyhlédnuté asi dva měsíce a už tenkrát byly poslední. Tak jsem si řekla, že se tam půjdu podívat a jestli je budou mít, je to znamení a koupím je XD

Nicméně Dům pánů z Lipé je od Maliňáku, kudy jezdím, trošku dál... Tak jsem zabočila na Vachovu, páč se mi ale opravdu nechtělo až na Svoboďák :-D A co myslíte? Měli je na Vachové XD Vidíte? Znamení! Tak a jsou moje! :-DHijiri

4. července 2012 v 20:12 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Kresba a malba
Jen tak mimochodem, postava Hijiri je smyšlená, nevyskytuje se v žádné manze (tedy co vím) a pokud ano, podobnost je čistě náhodná.
Prostě se mi tak nejasně zrodila v mysli a já měla po dlouhé době nutkání ji nakreslit. Jinak uploaduju co se dá, abych dohnala ty měsíce, kdy jsem neměla na blog ani pomyšlení :-))


Postavy z nedopsané povídky

4. července 2012 v 20:02 | Aria Eldorant von Eibersfield |  Kresba a malba
Tak tahle banda vznikla..no při jednom z mých mnoha pokusů stvořit svou vlastní knihu. Zatím je v (jak jinak) rozpracované fázi a jak už mám v šíleném zlozvyku, pročítám to po sobě a zjišťuji, že se mi to takhle nelíbí => přepisuji pasáže...a z toho plynou další a další a další věci, které jsou potřeba přepracovat a překopat... Nakonec z toho bývám tak vyšťavená, že začínám psát něco jiného XD Mezitím se snažím k takřka zakopané povídce vrátit, ale nějak nemůžu navázat zpřetrhanou nit a tak začínám kreslit postavy...(viz níže), snažím se to zpracovat jako mangu...doufám, že mě něco napadne...a tak dále XD
Jinak jen tak pro info, postavy zleva: Seth, Samantha, Liam, Moon, Gabriel, Erena, Terry ^^

Rekonstrukce blogu

4. července 2012 v 13:04 | Aria Eldorant von Eibersfield | 
Možná jste si všimli (a možná taky ne). Blog prodělává generální rekonstrukci. Rapidně jsem snížila počet článků, i za rizika, že to vážně sníží návštěvnost, nicméně bylo potřeba oddělit zrna od plev. Probrala jsem se všemi těmi stovkami článků, co se tu nahromadily za ty tři a půl roku a ty kvanta promazala. Zůstaly tu jen články, které by vám, jakožto mým čtenářům něco mohly dát.

Desítky článků o tom, že jsem dlouho nenapsala a neměla čas na blog, taktéž zmizely. Stejnětak převážná část odkazů na videa z youtube. Až na ty, které jsem takto nemohla rituálně obětovat, protože by mi to rvalo srdce. Také zmizely všechny články jen s obrázky a spoustu obrázků doplňujících články též zmizelo.

Tohle všechno má jediný důvod. Chci a prostě chci z tohoto blogu udělat místo jen pro sebe a ne pro tvorbu ostatních. Je to dlouhá cesta a taky velmi trnitá -.- Věřte, že už na tom pracuji druhý den a stále to není jak bych si představovala.

Rubrika Anime se monstrózně očistila na pouhé Anime recenze (tohle mi rvalo srdce asi nejvíc). Pracuji na změně zpracování jednotlivých recenzí... -.- A vůbec se mi to nechce ani říkat, ale budou potřebovat kompletně předělat. Tak zatím jsem alespoň obměnila Avatary, které jsou nově i v recenzích. Na druhou stranu z nich zmizely ukázkové obrázky na konci (opět z autorských důvodů - Yep, jsem tvrdohlavý osel XP)

Přibyla rubrika Knižních recenzí, ale je poněkud pustá. Zatím se snažím dát dohromady Anime, Knihy budou muset počkat . Také jsem zpřehlednila rubriky s mými výtvory a rozdělila je na Kresby a malbu a Počítačovou grafiku. Také jsem se rozhodla stvořit rubriku, kde budou vyfocené výrobky, které jsem vytvořila (ušila?).

Mám toho v plánu hodně a snad mě ten entualismus neopustí :-))

Ou! A taky mám v plánu vyrobit nové záhlaví ^^ Tenhle vzhled miluju a je to nejspíš moje vrcholné dílo, proto to bude asi jediná věc, kterou budu obměňovat :D

Také se tu zjevila rubrika Co chci říct....erm, co k ní teda říct? Je to vyloženě odpadková rubrika (jej, to je ošklivé XD), je v ní všechno co jsem odmítla smazat, protože k článku mám nějaký vztah. Jsou tam i různé zajímavé věci, občas nějaká ta myšlenka, upozornění na dění (I když jediné dění na které upozorňuji jsou Vánoce :-D) no a pak jsou tu právě ty videa z youtube, se kterými jsem se nedokázala rozloučit :-))

A teď mě tak napadá, k menu přidám vždy jednu miniaturu videa, kterou nemůžu dostat z hlavy :-D Aspoň něco se o mě nepřímo dozvíte, když už toho moc nevíte XD.... A když už jsem u toho menu...udělám nové avatárky mých oblíbených postav...a taky vyměním stampky...

Eh...Přeháním to, já vím :-D Smiřte se s tím. Nejlíp se mi vymýšlí věci za chodu :-))

Jdu odpočívat, jsem upsaná, uklikaná a uavatarovaná :DD

Aria (Mno a měním jméno Autora, jsem to pořád já, ale když už v novém, tak v novém ^^]

Just slacking off (or not?)

3. července 2012 v 14:50 | Aria | 
Anglická fráze slack off, znamená na něco se vykašlat. Kašlu na blog. Teda od doby, co je tenhle blog tak nějak neobydlen, jsem se snažila nějak přestěhovat jinam. Ale známost (i když malá) tři roky starého blogu je přece jen větší než těch nových maličkých.

Vážně tak tedy uvažuji nad tím, že místo toho, abych se snažila se přestěhovat, dám dopořádku tenhle blog. Vážně si na to udělám čas a se zmzlinou v ruce a ledem za krkem si nad to sednu.

Jedendivnej už je se mnou takovou dobu, že mám k němu majetnické sklony. Věřím, že ačkoliv mnoho dobrých blogů skončilo a další zase pozastavilo (jako příklad třeba Chloë a její sinister-death.blog.cz), tak se z toho dokážu nějak vzpomatovat. Hlavně z toho důvodu, že jsem se dostala, chtě nechtě, do dost psychicky náročného životního období, které mi nedá pokoj ani o prázdninách. Proto mám jakousi potřebu se na něco upnout a na chvíli zapomenout.

Nejsem zrovna člověk co by nějak rozmazával svoje problémy na blogu a tak se moc životních mouder tady taky nedočkáte. Raději se prostě věnuji tomu, co mě baví a čemu rozumím, než abych pitvala něco, po čem je vám stejně s prominutím, prd :P

Taaaakže... Když už jsem si dala tu práci a vytvořila tu layout, který mě ani po tolika měsících neomrzel a říkám si, že je to možná mé vrcholné dílo, neopustím to tu. Už jen z důvodu, že takhle ujetý jméno blogu je jen jedno :-D Navíc to tu tak nějak ladí s mojí osobností - takový uspořádaný chaos XD

Jak tak koukám na všechny ty články, rubriky, složky....čeká mě spousta práce -.- Nevzdávám se ale bez boje a jdu se do toho pustit. (WTF??! Po tak dlouhé době je zvláštní psát tak dlouhý článek XD)