Březen 2009

Upíří polibky

29. března 2009 v 20:09 | Aria |  Manga
Titulní strana:

Bravurně zpracovaná manga,které dala vzniknout Ellen Schreiber a ilustrátorka REM.
Příběh pojednává o gothičce Raven Madisonové a jejím vysněném princi temnot Alexandru Sterlingovi. Raven navštěvuje klasickou střední školu a její styl budí nemalou pozornost. Víc ale upoutá,když se do jejího domova- městečka Dullsville přistěhuje Alexander. Nikdy ho nikdo neviděl na denním světle a tak si raven domýšlí jeho malé upíří tajemství.
Čeká vás temná romantika i napětí,které manze nechybí. Spousta vtipných scének a na mangu netradičně mnoho obměňujících se kostýmů :)

Brána mrtvých -část první

25. března 2009 v 20:13 | Aria |  Brána mrtvých
Tak jo,další povídka -.o
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Něco po jedenácté hodině večerní a já se procházím po zpustlých ulicích,toulám se tmou a ponořena hluboko do svých myšlenek,téměř nevnímám své okolí. Londýna se zmocnila chladná bílá mlha. Plížila se po chodnících a čekala na zbloudilé duše,jež by uchvátila svými ledovými spáry a už nikdy nevydala zpět. Otírala se o mé kotníky jako záludná kočka s vlhkým kožichem.

Co ženám na mužích imponuje?

23. března 2009 v 20:14 | Aria |  Co chci říct
Včera jsem tak ležela v posteli a nemohla usnout,tak jsem přemýšlela nad jedním možná divným tématem..."CO NÁM NA MUŽÍCH TAK IMPONUJE?" No nedá se říct,že bych došla k nějakému převratnému závěru,nicméně sem napíšu na co jsem přišla .

Když je nálada v trapu...

20. března 2009 v 18:52 | Aria |  Co chci říct
No jo..nějak jsem se procházela dneska po okolí mýho bydliště,nechtělo se mi domů. Spousta vzpomínek se mi vybavila a ač byla už v tu dobu moje nálada na bodu mrazu,alespoň jsem při nejedné z nich pousmála. Můžu říct,že lepší způsob jak zapomenout na problémy aspoň na chvíli,než je zavrtat se hluboko do minulosti,jsem nenašla... i když to může mít i jistý vedlejší efekt...je možné,že ze vzpomínek se vám dělá více nevolno než z reality. V tom případě bych tuhle metodu raděj nezkoušela.
Každopádně...střípky vzpomínek...

Odvaha nebo šílenství?

9. března 2009 v 18:52 | Aria |  Co chci říct
Po každém období v životě,kdy máte pocit,že se zhroutíte citově i i fyzicky, dříve nebo později nadejte doba,kdy si řeknete...TAK DOST!!! To už stačí!

Můžeme bojovat o cokoliv,ale jak už to bývá..život je jeden velký boj..ze kterého stejně nevyvázneme živí,ale...kdo by se vzdal bez boje..?


Za pomstu...
Za přátele...
Pro slib...
Za osud...
Za pravdu...
Za život....
za lásku...

Tak DO TOHO!!!

Zamyšlení...

8. března 2009 v 19:02 | Aria |  Co chci říct
2 roky...řeknete si málo nebo hodně? Je možné za dva roky poznat člověka? Myslela jsem si,že ano...a naivně jsem doufala,že se mýlím... Bolest z toho někoho ztratit,každý si tím prošel. Jaké to jen je...jak se cítí...Pomylsleli jste i na toho druhého? Lidé se scházejí a posléze odcházejí ze svých životů...většinou se nás to nedotkne,ale jsou lidé,kteří se vám svými činy zapíšou do srdce..ať už sami chcete nebo ne..někteří se zapíší pozitivně..někteří negativně...ale pokud už jste onoho člověka do svého života pustili a svěřili mu svou důvěru..důvěru v sebe samé,pak jejich ztráta bolí až nelidsky...
Říkám si,že nic nestojí za to abych se doprošovala..sama nevím kdo z nás má pravdu..sama nevím jak to zkončí...Co když má pravdu ona? Že za všechno to,že se odcizujeme jedna druhé..můžu vlastně já...a co když mám pravdu já,že přítel,který zapoměl naslouchat,přestal být přítelem...?


Slunce nám vyjde...nebo natrvalo zhaslo?

Vampire Knight - recenze

5. března 2009 v 19:16 | Aria |  Anime recenze
Počet Episod: 13+13 (dvě řady; II. - Vampire Knight Guility)
Opening: Futatsu no Kodou to Akai Tsumi by On/Off, Rinne -Rondo- by On/Off
Ending: Still Doll by Kanon Wakashima, Suna no oshiro by Kanon Wakashima